BEST Warsaw

 

„WORK HARD, PLAY HARD” – czyli co robimy?

BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 96 uczelni technicznych w 33 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych- jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej- to my!

Naszym podstawowym celem jest wykształcenie nowej generacji euroinżynierów. Dlatego też pomagamy studentom w poszukiwaniu praktyk i pracy. Projekty takie jak Inżynierskie Targi Pracy  czy Make it START informują studentów o wymaganiach stawianych przez firmy i aktualnych sposobach rekrutacji. Studenci mogą również wziąć udział w warsztatach odbywających się w czasie tych wydarzeń. Dzięki projektom takim jak EBEC oraz BEST Hacking League można sprawdzić swoje zdolności inżynierskie oraz zmierzyć się z innymi studentami.
Innym – bardzo popularnym projektem BEST-u są BEST Courses– cykl bezpłatnych kursów naukowych za granicą! Dzięki wyjazdowi możesz połączyć przyjemne z pożytecznym– poznać sympatycznych obcokrajowców i nauczyć się wybranego języka obcego.

Jednak studia to nie tylko praca i nauka… więc w wolnym czasie BEST proponuje zabawę w karnawałowym balu Karnavauli oraz podczas wydarzenia BEST Gamers Tournament!